HIZLI MENÜ
SATRANÇ EĞİTİMİ
Satranç eğitimimiz hakkında genel bilgiye aşağıda bulunan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.
İNGİLİZCE YILLIK BÜLTENİ
Bu yıl çocuğunuz Mouse and Me! kitabını kullanarak İngilizce öğrenecek. İngilizce sözcükler bazı kullanışlı ifadeler bununla birlikte bir çok şarkıyı ve dersimizin kuklası olan Mouse ile İngilizce konuşmayı öğrenecekler. Detaylar için aşağıda bulunan butona tıklayınız.
NELER YAPIYORUZ?
Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak sizlere hangi konular ve alanlar da hizmet verdiğimizi merak ettiniz mi? Sizler için hazırladığımız sayfamızı aşağıda bulunan butona tıklayarak hemen inceleyebilirsiniz.
İLİM, BİLİM, TEKNOLOJİ...
Çocuklarımızın gelişigüzel değil, bilinçli birer birey olarak yetişmesi adına eğitim verdiğimiz kurumumuzda nitelikli programlarımız ile hizmetinizdeyiz. Eğitim alanında birçok düzenleme ve gelişimimiz ile sektörümüzde lider sıralamasında yer almaktayız.

Hakkımızda

Hakkımızda

Çalışan ailelerin en büyük sorunu olan çocuk bakım ihtiyacı nedeniyle, 2-6 yaş arası çocuklara yönelik olarak tasarlanmış kreşimiz, 2000 yılından itibaren E. Gamze TUFAN liderliğinde, hizmet vermeye başlamıştır.

2018 yılı itibariyle de Anaokulu Öğretmeni, Aile Danışmanı ve Çocuk Gelişimi Uzmanı Özlem OLAĞ ile yollarını birleştiren E. Gamze TUFAN, yepyeni bir NİSAN vizyonu, kadrosu ve 100 kişilik kapasitesiyle yoluna devam etmektedir.

Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde, çocuklarımızın en iyi eğitimi alması, güvenlikleri ve konforları adına her şey düşünülmüştür. Kreşimiz şehir merkezinde olup, ulaşım problemi olmayan bir konumdadır. Amacımız; izlediğimiz eğitim metotları ve profesyonel kadromuz ile en iyi hizmeti sunmaktır.

Kampanyalarımızdan Faydalanın!
Dönemsel olarak düzenlenen ve sürekli olan kampanyalarımız hakkında kayıt olmak için sağda bulunan butonu tıklayabilir, açılan sayfada bulunan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.
NİSAN KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Hakkında Ne Dediler?
Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Melisa PAMUK - GST Manager Genel Müdürü