HIZLI MENÜ
SATRANÇ EĞİTİMİ
Satranç eğitimimiz hakkında genel bilgiye aşağıda bulunan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.
İNGİLİZCE YILLIK BÜLTENİ
Bu yıl çocuğunuz Mouse and Me! kitabını kullanarak İngilizce öğrenecek. İngilizce sözcükler bazı kullanışlı ifadeler bununla birlikte bir çok şarkıyı ve dersimizin kuklası olan Mouse ile İngilizce konuşmayı öğrenecekler. Detaylar için aşağıda bulunan butona tıklayınız.
NELER YAPIYORUZ?
Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak sizlere hangi konular ve alanlar da hizmet verdiğimizi merak ettiniz mi? Sizler için hazırladığımız sayfamızı aşağıda bulunan butona tıklayarak hemen inceleyebilirsiniz.
İLİM, BİLİM, TEKNOLOJİ...
Çocuklarımızın gelişigüzel değil, bilinçli birer birey olarak yetişmesi adına eğitim verdiğimiz kurumumuzda nitelikli programlarımız ile hizmetinizdeyiz. Eğitim alanında birçok düzenleme ve gelişimimiz ile sektörümüzde lider sıralamasında yer almaktayız.

İngilizce Yıllık Bülteni

Sevgili Velilerim,

Bu yıl çocuğunuz Mouse and Me! kitabını kullanarak İngilizce öğrenecek. İngilizce sözcükler bazı kullanışlı ifadeler bununla birlikte bir çok şarkıyı ve dersimizin kuklası olan Mouse ile İngilizce konuşmayı öğrenecekler. Çocuklar, kitabımızın karakterleri olan Robin ve Daisy'nin farklı kostümlere bürünmüş hayal dünyasındaki maceraları hakkındaki hikayeleri dinleyecekler. Kendileri de farklı karakterlere soyunma fırsatını bulup bu maceraları paylaşacaklar.

Bildiğiniz gibi, küçük yaştaki çocuklar bir çok farklı yolla öğrenirler, bazen hikaye dinleyerek ya da sessizce masasında çalışarak ve bazen de fiziksel olarak daha hareketli oldukları ortamlarda öğrenirler. Bu dersi destekleyen geniş çaplı kaynaklar sayesinde çocuğunuzun tüm potansiyelini çeşitli yöntemlerle kullanması beklenir. Bu yöntemler arasında, Mouse kuklasıyla iletişim kurmak, flash kartlar ve dijital kaynaklar, Daisy ve Robin'in hikayelerini büyük hikaye kitaplarından dinlemek, dili kullanacakları oyunları oynamak, DVD'deki zengin görüntüleri izlemek ve öğrenci kitabındaki alıştırmaları yapmak gibi.

Bir dili öğrenmek, sadece kelime öğrenmek demek değildir, aynı zamanda diğer insanları anlamak, onlara saygı duymak ve onlarla iyi ilişki kurmaktır.Mouse and Me 'deki hikayeler, dünyamızdaki farklı kültürdeki insanların yaşamı hakkında bilgi edinmesini sağlar ve basit ahlaki mesajlar edinmesini sağlar (örneğin, birlikte çalışmak, ihtiyaç duyan kimselere yardım etmek, dikkatli olmak gibi). Bu durum çocuğunuzun duygusal zekasının gelişmesine de yardımcı olacaktır.

Dil öğrenme organik bir süreçtir ve sınıfın dışında da devam eder. İngilizce çok bilmeseniz bile, desteğiniz ve cesaretlendirmeniz oldukça önemlidir. Mouse and Me! Sizi, çocuğunuzun öğreniminde yer almanız için bir çok olanak sağlar. Her fırsatta İngilizce derslerinde ne öğrendikleri hakkında konuşun, her fırsat bulduğunuzda online olarak www.oup.com/elt/mouseandme sitesinde bulacağınız şarkıları dinletin, ve animasyon hikayeleri izletin. Ayrıca Lingokids Mouse and Me! uygulamasını kullanarak da içeriğindeki animasyonlarla, canlı hareketli şarkılarla, programlar arası anime kliplerle ve interaktif dil pratikleri ile çocuğunuzun öğrenimini destekleyebilirsiniz.

Lütfen, çocuğunuzun bu yılki gelişimi ile ilgili herhangi bir şey sorma konusunda tereddüt yaşamayın. Çocuğunuzun öğrenme tecrübelerine olan katılımınızdan dolayı da teşekkür ederim.

Sevgilerimle,
İngilizce öğretmeni,
Dilek DERECİK

 

BÜLTENLER

4 Yaş Bülteni görüntülemek için tıklayın.

5 Yaş Bülteni görüntülemek için tıklayın.

6 Yaş Bülteni görüntülemek için tıklayın.

 

Kampanyalarımızdan Faydalanın!
Dönemsel olarak düzenlenen ve sürekli olan kampanyalarımız hakkında kayıt olmak için sağda bulunan butonu tıklayabilir, açılan sayfada bulunan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.
NİSAN KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Hakkında Ne Dediler?
Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Melisa PAMUK - GST Manager Genel Müdürü