HIZLI MENÜ
SATRANÇ EĞİTİMİ
Satranç eğitimimiz hakkında genel bilgiye aşağıda bulunan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.
İNGİLİZCE YILLIK BÜLTENİ
Bu yıl çocuğunuz Mouse and Me! kitabını kullanarak İngilizce öğrenecek. İngilizce sözcükler bazı kullanışlı ifadeler bununla birlikte bir çok şarkıyı ve dersimizin kuklası olan Mouse ile İngilizce konuşmayı öğrenecekler. Detaylar için aşağıda bulunan butona tıklayınız.
NELER YAPIYORUZ?
Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak sizlere hangi konular ve alanlar da hizmet verdiğimizi merak ettiniz mi? Sizler için hazırladığımız sayfamızı aşağıda bulunan butona tıklayarak hemen inceleyebilirsiniz.
İLİM, BİLİM, TEKNOLOJİ...
Çocuklarımızın gelişigüzel değil, bilinçli birer birey olarak yetişmesi adına eğitim verdiğimiz kurumumuzda nitelikli programlarımız ile hizmetinizdeyiz. Eğitim alanında birçok düzenleme ve gelişimimiz ile sektörümüzde lider sıralamasında yer almaktayız.

Misyon / Vizyon

Yaşamın tüm zorluklarına karşı hazırlıklı,kendisiyle barışık, çok yönlü ve entelektüel bireyler yetiştirmek, öncelikli hedeflerimizdendir. Okul öncesi eğitim alanında başarılara imza atmış, deneyimli, çağdaş, dinamik bir eğitim kadrosunu bünyesinde bulunduran Aydın Nisan Kreş Ve Gündüz Bakımevi alanında en iyisi olabilme hedefiyle eğitim dünyasına adım atmış 18 yıllık bir eğitim kurumudur. Amacımız cumhuriyetin temel kazanımlarına sahip çıkan, sanat, spor ve bilime duyarlı, milli ve manevi değerlere saygılı, akademik alanda kendi potansiyelini bilen, yeniliğe açık lider bir nesil yetiştirmektir.


Geleceği bir uçuruma benzetirsek, her koşulda kendi kanatlarıyla uçabilmeyi başaran; "kanatları çelikten" bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

 

 

Kampanyalarımızdan Faydalanın!
Dönemsel olarak düzenlenen ve sürekli olan kampanyalarımız hakkında kayıt olmak için sağda bulunan butonu tıklayabilir, açılan sayfada bulunan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.
NİSAN KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Hakkında Ne Dediler?
Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Melisa PAMUK - GST Manager Genel Müdürü